Marki własne


Marka Vedion, istniejąca na rynku od 2008 roku, zajmuje się sprzedażą nowego i poleasingowego sprzętu komputerowego: laptopów, PC, smartfonów, tabletów i urządzeń peryferyjnych wiodących producentów, m.in: Dell, Apple, Lenovo, HP czy Logitech.

Przejdź do strony Vedion

Vedion jest prekursorem sprzedaży produktów refurbished w Polsce. Wieloletnia obecność na rynku wiąże się z wysoką jakością oferowanych produktów i usług. Jesteśmy obecni w największych kanałach sprzedaży, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Posiadamy salon stacjonarny w Warszawie.

Każde urządzenie znajdujące się w sprzedaży naszej marki przechodzi serię szczegółowych testów diagnostycznych, mających na celu weryfikacje techniczną i wizualną. Urządzenia poleasingowe w pięciu klasach jakości spełniają oczekiwania klientów o różnych potrzebach użytkowych.

Oferta marki Vedion jest skierowana do prywatnych użytkowników, instytucji a także właścicieli przedsiębiorstw. Kupując poleasingowy sprzęt komputerowy przygotowany przez naszych specjalistów możesz zyskać wysokiej klasy urządzenie w atrakcyjnej cenie, a jednocześnie wesprzeć środowisko naturalne.


Marka HokoLab® oferuje profesjonalnie odnowione iPhone’y z gwarancją jakości i technicznej sprawności, nieosiągalnej w świecie telefonów z drugiej ręki.


Przejdź do strony HokoLab

W HokoLab® z precyzją wybieramy telefony, które do nas trafiają, by pracować tylko na oryginalnych urządzeniach. Wnikliwie sprawdzamy ich historię. Następnie poddajemy je laboratoryjnym testom z użyciem specjalistycznego oprogramowania. Misją HokoLab® jest dostarczać użytkownikom w pełni funkcjonalne Iphone'y w rozsądnej cenie. Przywiązujemy wagę do szczegółów - dbamy o to, aby nic nie zakłóciło radości klienta z zakupu.

Wszystkie telefony, które trafiają w ręce naszych klientów, są w 100% sprawne technicznie i cieszą pełną gamą swoich możliwości. HokoLab® to także gwarancja 100% bezpieczeństwa. Dajemy minimum 12-miesięczną gwarancję na zakupiony u nas sprzęt, bo jesteśmy pewni jakości naszych usług.

W HokoLab® wierzymy w odpowiedzialne prowadzenie biznesu. Odnowiony iPhone to nie tylko tańsza alternatywa, ale przede wszystkim świadomy zakup, który znacznie zmniejsza ślad węglowy.