Marki własne


Marka Vedion, istniejąca na rynku od 2008 roku, zajmuje się sprzedażą nowego i poleasingowego sprzętu komputerowego: laptopów, PC, smartfonów, tabletów i urządzeń peryferyjnych wiodących producentów, m.in: Dell, Apple, Lenovo, HP czy Logitech.

Vedion jest prekursorem sprzedaży produktów refurbished w Polsce. Wieloletnia obecność na rynku wiąże się z wysoką jakością oferowanych produktów i usług. Jesteśmy obecni w największych kanałach sprzedaży, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Posiadamy salony stacjonarne w Warszawie oraz Krakowie.

Każde urządzenie znajdujące się w sprzedaży naszej marki przechodzi serię szczegółowych testów diagnostycznych, mających na celu weryfikacje techniczną i wizualną. Urządzenia poleasingowe w pięciu klasach jakości spełniają oczekiwania klientów o różnych potrzebach użytkowych.

Oferta marki Vedion jest skierowana do prywatnych użytkowników, instytucji a także właścicieli przedsiębiorstw. Kupując poleasingowy sprzęt komputerowy przygotowany przez naszych specjalistów możesz zyskać wysokiej klasy urządzenie w atrakcyjnej cenie, a jednocześnie wesprzeć środowisko naturalne.